Shadow
Slider

Zwiedzaj Poznań Hop on Hop Off 

BimbaBus Hop on Hop Off to wspaniała metoda zwiedzania Poznania – doskonałe połączenie wycieczki z przewodnikiem i wygodnego środka transportu. Dołącz do nas od wtorku do niedzieli, od 10:00 do 14:00 i od 15:00 do 19:00.

Dlaczego warto zwiedzać z nami

Oferujemy zwiedzanie w popularnym w Europie i na świecie modelu Hop on Hop Off – „wsiądź i wysiądź”, który daje wygodę poruszania się po mieście i swobodę zwiedzania w Twoim własnym tempie. Dzięki sprawdzonej trasie zobaczysz wszystkie najważniejsze atrakcje Poznania podczas jednej wycieczki. Komentarz audio przybliży Ci historię naszego miasta. 

Unikalna forma zwiedzania

Oferujemy komfort zwiedzania i oszczędność czasu. Nasz autobus zabierze Cię w podróż dookoła najpopularniejszych miejsc w mieście. Podczas krótkich postojów w kluczowych miejscach możesz lepiej przyjrzysz się głównym atrakcjom, a jeżeli masz ochotę na dłuższy spacer, wysiądź z BimbaBusa, na dowolnym przystanku i wróć do Nas przy następnym objeździe. 

Doświadczeni przewodnicy

Nasi profesjonalni przewodnicy to prawdziwi pasjonaci miasta Poznań, którzy odpowiedzą na wszystkie Twoje pytania. Przekażą Ci w interesujący sposób historię i kulturę miasta, a także podzielą się ciekawostkami, których nie znajdziesz w drukowanym przewodniku. 

Atrakcje i niespodzianki

Nasz sympatyczny zespół przygotował dodatkowe atrakcje dla Naszych gości, których nie znajdziesz w żadnym innym środku transportu. Dołącz do Nas na bonusową pieszą wycieczkę z przewodnikiem po Starym Mieście (o 10.00) i Ostrowie Tumskim (o 15.00)